Filtrat

Të gjithë Floktarët dhe Grimerët

Munish  Grajqevci

Munish Grajqevci

Shërbimet : Floktar
  Kosovo, Lipjan
Përshkrimi
Përshëndetje! Unë kam 4 vite që punoj në këtë profesion. Bëj modele dhe stilime të ndryshme flokësh. Unë gjithashtu, mund të vij në vendin që ju dëshironi të bëheni gati apo në vendet që ju ndiheni më

Pranvera  Gorenca

Salloni Pranvera

Shërbimet : Floktar, Grimer
  Dibar Republic of Macedonia
Përshkrimi
Në fillim kam nisur si një biznes shumë i vogël, më i vogli në qytetin e Dibrës së Maqedonisë së Veriut. Tashmë kam 10 vjetë përvojë pune. Kam 10 vjet djersë e mund. Besoj se ia vlen të përmendet momenti kur kam pasur

Raza  Rexhepi

Studio Raza

Shërbimet : Floktar, Grimer
  Pejë Kosovo
Përshkrimi
Përshëndetjë të gjithë anëtarëve të platformës MyDasma! Ne jemi shumë të lumtur që, tashmë, edhe në jemi pjesë e sistemit MyDasma dhe, nga këtu, mund të takohemi me ju.   Tani, na lejoni t’ju njoftojmë,

Sabina  Tosku

Sabina Tosku

Shërbimet : Grimer, Floktar
  Tiranë, Albania
Përshkrimi
Përshëndetje nga unë Sabina Tosku! Unë jam një profesioniste në fushën e hair&make up dhe e kam pasion punën që bëj! Kam përfunduar studimin në shkollën e lartë profesionale "New Generation". Kam punuar në kanalet

Samuel  Arapi

Samuel Hair Salon

Shërbimet : Floktar
  Tiranë Komuna e Parisit
Përshkrimi
Dasma nuk eshte vetem e nuses, prandaj,ne kemi menduar dhe per dhenduret ne diten e tyre te vecante. Samuel Hair Salon ofron sherbime si prerje dhe stilime floku dhe mjekrre apo dhe lyerje thinjash dhe pastrime fytyre. Imazhin tuaj mund tja besoni eksperiences tone shumevjecare. Na kontaktoni per te

Selvete  Sherifi

Studio Seki

Shërbimet : Floktar, Grimer
  St. Gallen Switzerland
Përshkrimi
Përshëndetje nga studioja jonë ‘Seki Beauty Sallon'!   Themelimi i linjës ‘Seki Beauty Sallon’, egziston qysh nga viti 1996. Puna jonë shumvjeçare tregon se si kemi evoluar ndër vite, duke sjell trendet më të reja të

Shkelzen  Zikollaj

Shkelzen Zikollaj

Shërbimet : Grimer, Floktar
  Kosovo, Istog
Përshkrimi
Përshëndetje nga unë Shkelzen Zikolli! Pasioni im është të merrem me flokët dhe me grimin. Kam 5 vite që merrem me stilime të ndryshme flokesh, lyerje, prerje etj.. ndërsa me grimin kam 3 vite që merrem. Punoj me produkte profesionale dhe bashkë

Stelina  Luga

Nails Stela

Shërbimet : Manikyr
  Tirana, Albania
Përshkrimi
Përshëndetje nga unë Stelina! Unë jam nga qyteti i bukur, Tirana. E dua punën që e bëj. Ofroj shërbime si pedikyr, thonjë me tipsa, manikyr xhel, mbushje xheli dhe depilime. Tani jam pjesë e MyDasma. Më kërkoni këtu për çdo

Teuta  Syla

Studio Teuta

Shërbimet : Grimer
 
Përshkrimi
Përshëndetje nga ne! Studio Teuta ofron shërbime të ndryshme. Çdo gjë rreth bukurise, flokëve edhe grimit me çmimet më të mira në treg. Na kontaktoni këtu në MyDasma dhe ne do të jemi menjëher pranë jush për