Eleganti Exclusive

 Magjistralja Ferizaj - Shtime Kosovo

  • Min.njerëz 280
  • Max. njerëz 550
  • Emri i ahengut
  • Çmimi për njeri
Merr çmimin

Përshkrimi

Kategoria e projektit ‘Eleganti Exclusive’ është, vërtetë, mbretërore. Salla ka kapacitet për deri në 550 persona.

Minimumi i njerëzve për një mbrëmje është 280, ndërkohë që maksimumi 550 persona.

Ndërsa për ahengjet që organizohen ditën minimumi dhe maksimumi është 150 deri në 550 syrësh.

 

Restoranti ka kapacitet parkingu deri në 350 vetura, i monitoruar nga kamerat dhe trupat e sigurisë (security).

Hyrja tek restoranti fillon me një pishinë në oborr e shoqëruar nga një portë mbretërore, siç edhe shihet në foton përfundi

Po ashtu, ‘Eleganti’ posedon një oborr me pishinë tjetër dekorative.

Ka hapësira fantastike për ‘fotoshooting’ si dhe një mundësi me pamje mahnitëse për prerjen e tortës mbi pishinë (ujvare).

‘Eleganti Exclusive’, ka edhe hapësirën e vendqendrimit të çiftit, ngase restoranti ynë është i projektuar për të organizuar dasma edhe në ambijent të hapur, me një kapacitet deri në 350 veta.

Hapësira e cila shihet lart në foto-galeri mund të shfrytëzohet nga dasmorët të cilët janë prezent në aheng edhe për ‘fotoshooting’ nga çifti.

Poashtu, në çdo dasmë ka ‘coktails’, me pije alkoolike dhe jo alkoolike, verëra e ‘champagne’ shumë të shijshme.

 

Restoranti ka edhe kopshtin (qerdhen) e fëmijëve.

 

Objektit ka një dhomë shumë të rehatshme dhe luksoze për çiftin si dhe tre dhoma tjera për nënat me fëmijë (foshnjat).

 

Restorant ‘Elegant’ përmban një staf të gjerë dhe shumë profesional, duke u nisur nga kamarierët, kuzhinieri, menaxheri i kuzhinës si dhe menaxheri i sallës.

Ushqimi, përveçse shërbehet në mënyrë elegante, ai, gjithashtu, është me plotë shije.

 

Mirëpo, nëse ju dëshironi të dini më shumë, ju lutem, shikoni galerinë e fotove dhe videove tona sipër.

Ndërkohë që, nëse ju dëshironi t’i prekni, shijoni dhe përjetoni të gjithat, të përjetoni diçka, krejtësisht, magjike, atëherë kliko "Negocio çmimin " dhe shihemi pas pak çastesh, ‘LIVE’, po këtu në platformën MyDasma!

 

Faleminderit që përzgjodhët ‘Eleganti Exclusive’!

 

Gjithë të mirat!

Paketat ofertuese të ushqimit dhe pijeve

**PARAGJELLA**
Proshutë
Suxhuk shtëpie
Djath
Kaçkavall
Brusketa
Bukë e tharë
Domate
Hudhëra
Rukola
Vaj ulliri, djath, qepë
**SALLATA**
Marullë
Karrotë
Domatino
Qepë
Tranguj
Ullinj të marinuar
Spec të kuq
**PJATA KRYESORE**
Mish viçi i zier me perime
Mish pule i marinuar dhe i pjekur në zgarë
Mish viçi i pjekur në furrë
Patate të fërguara
Brokoli
Karrota
Bizele
Sos demiglas
**PIJET E GAZUARA (0.25ml)**
Coca Cola
Coca Cola Zero
Schweppes
Sprite
Ice Tea (brusnicë)
Fresh (portokall)
Ujë mineral (0.75ml)
**PIJET E PAGAZUARA (0.20ml)**
Portokall Juice
Vishnje
Pjeshkë
Ujë natyral (0.75ml)
**PIJET ALKOOLIKE**
Birra Peja
Shkupi
Lasko
Badel
Konjak Finlandia
Vodka Finlandia
Raki rrushi (shtëpie)
Raki ftoi (shtëpie)
Stone Castle - Verë e bardh
Stone Castle - Verë e kuqe

Pajisje

  • Parkingu i makinave
  • Sheshi i lojrave për fëmijë
  • Pishina
  • Dhoma nënave dhe foshnjave
# Data dhe ora e fillimit Data dhe ora e përfundimit
Asnjë e dhënë (shënim) s'u gjet

Vendi në hartë

Komentet (Vlerësimet)

S’ka ende ndonjë koment.