Restorant Antika

 Rr. Enver Haradinaj, Lëbushë, Deçan - Kosovë

  • Min.njerëz 250
  • Max. njerëz 700
  • Emri i ahengut
  • Çmimi për njeri
Merr çmimin

Përshkrimi

Restorant "Antika" gjendet në fshatin Lëbushë, komuna e Deçanit. Është i vendosur në njërin prej lokacioneve më të bukur të të gjithë zonës së Dukagjinit, me pamje mahnitëse që shohin nga Bjeshkët e mrekullueshme të Nemuna. Restoranti ka dy salla dasmash: njëra me kapacitet prej 200-400 njerëz dhe tjetra me 250-700 njerëz. Hapësira solide dhe e bollshme, interieri unik, stafi jashtëzakonisht mirëpritës dhe ushqimi i freskët janë disa nga veçoritë që e bëjnë restorant "Antikën" në Lëbushë njërin ndër restorantet më të kërkuara për të gjitha llojet e festave dhe gazmendeve në mbarë Kosovën. Respekt nga stafi i restorant "Antika" në Lëbushë. Ju mirëpresim!

Paketat ofertuese të ushqimit dhe pijeve

Kafe
Pemë
Kikirika
Paragjellë e kombinuar(proshutë, çaj, suxhuk, kaqkavall, djath, shunkë pule unibest,ullinjë etj)
Sallatë mikse për çdo person
Torator
Pleskavicë
Mish pule me sos
File me kajmak
Darkë me garnir (mish në avull)
Pije pa limit ( coca cola,fanta, schweppes, sprite,ujë natyral, ujë mineral,langje fruti,çaj...
Pije alkoolike (Stock, Smirnoff, Badel, Raki të shtëpisë, Venë e bardhë,Venë e kuqe,Birrë Peja,Birrë Prishtina)

Pajisje

  • Parkingu i makinave
  • Sheshi i lojrave për fëmijë
# Data dhe ora e fillimit Data dhe ora e përfundimit
Asnjë e dhënë (shënim) s'u gjet

Vendi në hartë

Komentet (Vlerësimet)

S’ka ende ndonjë koment.