Valbona Xeka

 Fushë-Krujë, Shqipëri

  • Çmimi €1 000,00
REZERVOJE TANI

Detajet

Pershendetje! Mua me quajne Valbona Xeka. Jam nga Fushe-Kruja, Shqiperi. Qekur kam qene e vogel muzika me ka terhequr dhe motivuar jashtezakonisht shume. Muzika dhe, ne veçanti kenga, kane qene alfa dhe omega e jetes sime. Gjate karrieres sime kam pasur rastin te marr pjese ne mbremje, dasma, ahengje dhe koncerte te ndryshme shqiptare. Pothuajse s'ka individ dhe familje qe me kane pasur ne ahengjet e tyre dhe qe nuk jane ndare 100% te kenaqur me performancen time. Une, gjithmone, e jap maksimumin tim gjithandej ku shkoj. Deshira ime eshte qe ju te ngelni te kenaqur me kengen time. Andaj, edhe tani e tutje, ne dasmat dhe ahengjet tuaja, une dhe intrumentalisti (pianisti) im do te jem plotesisht te gatshme, do te jem vete atmosfera, prandaj, mos hezitoni te na rezervoni per çfaredo feste tuajen familjare apo shoqerore. Une, Valbona, dua te jem bashke me ju, ne momentet me te hareshme te jetes tuaj. Dua te jem gezimi juaj! Faleminderit!

I Lirë

# Data dhe ora e fillimit Data dhe ora e përfundimit
1. 2018-11-30 09:00:00 2018-11-30 12:00:00
2. 2018-11-30 18:00:00 2018-11-30 23:55:00

Komentet (Vlerësimet)

S’ka ende ndonjë koment.

aftësitë

  • Asgjë nuk është listuar deri më tani.

Vendi në hartë