Vedat Kastrati

 Prizren, Kosovë

  • Çmimi €1 900,00
REZERVOJE TANI

Detajet

Pershendetje te gjithe dashamiresve te kenges shqipe! Une jam Vedat Kastrati. Jam nga qytetit me i bukur i Shqiperise etnike, Prizreni. Perveçse e kam studier muziken dhe i luaj pothuajse shumicen nga instrumentet muzikore, une, vertete muziken e kam pasion. Ate (pasionin) e shfaqi kurdohere, neper te gjitha ahengjet festive. Dasmat jane njeri nga specialitetet e mia te preferuara. Atehere, nese ju keni enderruar te keni nje mbremje çfaredo qofte ajo, qe perhere te mbetet ne kujtesen tuaj dhe, natyrisht time, atehere, mos hezitoni por me rezervoni mua ketu ne MyDasma. Ju premotoj me zerin dhe ndjersen time. Mire u pafshim ne gazmendin tuaj! I juaji, Vedati Kastrati

I Lirë

# Data dhe ora e fillimit Data dhe ora e përfundimit
Asnjë e dhënë (shënim) s'u gjet

Komentet (Vlerësimet)

S’ka ende ndonjë koment.

aftësitë

  • Muzikë Moderne
  • Muzikë Popullore Gege
  • Muzikë Tallava

Vendi në hartë