Filtrat

TË GJITHË KËNGËTARËT

Jasmin  Nikaj

Jasmin Nikaj

ÇmimiNegocio çmimin
  Ulcinj, Montenegro
Përshkrimi

Përshëndetje! Unë kam shumë vite që këndoj. Kam bërë shumë projekte muzikore dhe aktualisht po punoj për të sjellë projekte dhe këngë të tjera. Gjithashtu, një pjesë e rëndësishme për mua është

Besa  Morina

Besa Morina

ÇmimiNegocio çmimin
  Prishtina, Kosovo
Përshkrimi
Përshëndetje nga unë Besa Morina! Me këndim merrem që nga femijëria, mirëpo paraqitja ime e parë me videoklip ka qenë si fëmijë gjatë periudhës së luftës në Kosovë, me këngën "Këtu u linda, këtu do vdes", këngë e cila kishte tematikë të qëlluar për atë kohë. Pas kësaj

Martin  Gojani

Martin Gojani

ÇmimiNegocio çmimin
  Bonndorf im Schwarzwald, Germany
Përshkrimi

Përshëndetje dhe mirë se u takuam në Platformën më të mirë, jo vetëm në trojet shqiptare, por edhe shumë më gjerë, MyDasma! Unë jam Martin Gojani nga Gjakova. Ne jemi familje këngëtarësh. Tradicionalisht, jemi marr

Met  Doku

Met Doku

ÇmimiNegocio çmimin
  Elbasan, Albania
Përshkrimi

Unë jam Met Doku, nga qyteti i Gramshit. Me këngën jam rritur dhe ajo është bërë pjesë e pandarë e jetës time, është dashuria ime më e madhe. Brenda meje gurgullojnë meloditë e gjitha trojeve shqiptare dhe mund te këndoj

Ardian  Limanmera

Ardian Limanmera

ÇmimiNegocio çmimin
  Rahovec, Kosovo
Përshkrimi

Unë jam Ardian Limanmera nga Rahoveci, Kosovë. Nëse dëshironi që dasma juaj të jetë gjatë në mendjet e njerëzve, me një atmosferë bombastike, me këngë e valle pa ndërprerje, atëherë një shans të tillë,

Blond  Krasniqi

Blond Krasniqi

ÇmimiNegocio çmimin
  Prishtina, Kosovo
Përshkrimi

Përshëndetje të gjithë anëtarëve të MyDasma dhe, veçanërisht, mergatës shqiptare! Unë jam Blondi Krasniqi nga Prishtina. Kam studiuar kompozicion dhe piano për, plot 16 vite dhe trombon për 2 vite. Kam shkruajtur vepra për orkestër

Valbona  Xeka

Valbona Xeka

ÇmimiNegocio çmimin
  Fushe-Kruje , Albania
Përshkrimi

Pershendetje! Mua me quajne Valbona Xeka. Jam nga Fushe-Kruja, Shqiperi. Qekur kam qene e vogel muzika me ka terhequr dhe motivuar jashtezakonisht shume. Muzika dhe, ne veçanti kenga, kane qene alfa dhe omega e jetes sime. Gjate karrieres sime kam pasur rastin te marr pjese ne mbremje, dasma,

Vedat  Kastrati

Vedat Kastrati

ÇmimiNegocio çmimin
  Kosovo
Përshkrimi
Pershendetje te gjithe dashamiresve te kenges shqipe! Une jam Vedat Kastrati. Jam nga qytetit me i bukur i Shqiperise etnike, Prizreni. Perveçse e kam studier muziken dhe i luaj pothuajse shumicen nga instrumentet muzikore, une, vertete muziken e kam pasion. Ate (pasionin) e shfaqi kurdohere, neper